Përshkrimi i Pronës

Shitet, Super Apartament 2+1 ne Shkozet. Apartamenti ndodhet tek mbikalimi i Shkozetit, eshte totalisht i investuar, ka mobilim shume te thjeshte dhe ndricim shume te mire.

Detaje mbi pronen:
•Siperfaqja neto: 120.2m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•2 Dhoma gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 4

Specifikime te tjera:
•Kubature e rregullt
•Totalisht i investuar
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor
•Ndricim natyral

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET430
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 128
Sip. e brendshme 120 m2
Kati 4