Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 3+1+2, Shkozet, Durres

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues pa ashesnsor, ka 3 dhoma gjumi 2 tualete dhe nje ballkon te bollshem, apartamenti ndodhet shume pran me zonen e plazhit, vetem 5 minuta ne kembe, gjithashtu ka nje oborr ku mund te parkohen 2 makina.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja neto: 144 m2
• 1 dhome ndenje
• 1 Kuzhine
• 3 dhoma gjumi
• 2 tualete
• 1 ballkon
• Kati: 0
• Zone e preferuar per banim, i ofron te gjitha facalitetet per nje jetes komode.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET375
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 102
Sip. e brendshme 144 m2
Sip. Totale 144 m2