Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 2+1, Shkozet, Durres.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues pa ashesnsor, i ngritur me 3 shkalle nga toka, ka dy dhoma te bollshme me guzhine te vecuar dhe nje ballkon super te madh qe mund te perdoret si dhome plus me orientim nga peredimi, ndodhet shume prane rruges kryesore.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja neto: 120.20m2
• 1 dhome ndenje
• Kuzhine e vecuar
• 2 dhoma gjumi
• 1 tualet
• 1 ballkon
• Kati: 1
• Zone e preferuar per banim, i ofron te gjitha facalitetet per nje jetes komode.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET82
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Website Views 338
Sip. e brendshme 120 m2
Kati 1