Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Apartament 1+1 në Golem, Durres

Apartamenti ndodhet ne nje Kompleks i cili ofron parkim dhe mirembajtje gjate gjithe vitit.

Detaje mbi pronen:

• Siperfaqja : 60m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• Kati:4
• Ballkon

Specifikime te tjera
• Kubaturë të rregullt
• E mobiluar
• Zona i ofron te gjitha fasilitetet per nje jetes komode
• 150 metra larg detit
• Ashensor


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET436
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 42
Sip. Totale 60 m2
Kati 4