Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Apartament 1+1 në Golem, Durres
Apartamenti ndodhet ne nje Kompleks i cili ofron parkim dhe mirembajtje gjate gjithe vitit.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja : 61m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• Kati:1
• Ballkon

Specifikime te tjera
• Kubaturë të rregullt
• E mobiluar
• Parkim dhe mirembajtje gjate gjithe vitit
• Zona i ofron te gjitha fasilitetet per nje jetes komode

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET257
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Website Views 61
Sip. Totale 0 m2
Kati 1