Përshkrimi i Pronës

Shiten 2 Apartamente 3+1+2 ne Shkozet. Apartamentet jane pjese e nje pallati te ndertuar vitet e fundit shume cilsor, ndodhen ne rrugen kryesore ne zonen me te preferuar te Shkozetit. Apartamentet ndodhen ne katin e 2 dhe te 5. Godina eshte me ashensor dhe adminstrim.

Detaje mbi pronat:
•Siperfaqja bruto: 113m2
•Siperfaqja neto: 100m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•3 Dhoma gjumi
•2 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 2 dhe 5

Specifikime te tjera:
•Kubature e rregullt
•Ashensor
•Ndertim i ri shume cilsor
•Zone e preferuar per banim
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET435
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 65
Sip. e brendshme 100 m2
Sip. Totale 113 m2
Kati 2