Përshkrimi i Pronës

Qera, Apartament 1+1, Plazh Iliria Apartamenti jepet i mobiluar dhe me te gjitha kushtet.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe Totale: 65m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
•1 Korridor te madh qe ben ndarjen e dhomave
• Kati: 2

Cilesime te tjera:
•Ofron mobilim bashkekohor
•Ashensor
•Zone e preferuar per banim

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET32
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 166
Sip. e brendshme 65 m2
Sip. Totale 65 m2
Kati 2