Përshkrimi i Pronës

Qera, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

Disponojme super apartament per qira ne nje nga zonat me te preferuara te Plazhit. Apartamenti ofron kushte te mira, komode dhe te gjitha mobiliet i ka te reja. Eshte shume prane me detin, dhe nje mundesi e shkelqyer per banim.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 85m2
• Siperfaqja neto: 78m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Kati: 5

Cilesime te tjera:
•Ofron mobilim bashkekohor
•Ashensor
•Zone e preferuar per banim

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET453
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 32
Sip. e brendshme 78 m2
Sip. Totale 85 m2
Kati 5