Përshkrimi i Pronës

Shiten, Apartament 1+1 ne Plazh Rrota e Kuqe, Durres.
Disponojme apartament ne katin 1/2/3 banim me tipologji dhe metra te njejta.

Detaje mbi pronen:
•Siperfaqja bruto: 69m2
•Siperfaqja neto: 66m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•Kati: 1/2/3 banim me tipologji dhe metra te njejta.

Specifikime te tjera:
•Ballkon
•Ashensor
•Kubature e rregullt
•Zone e qet per banim
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET397
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 221
Sip. e brendshme 66 m2
Sip. Totale 69 m2