Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 2+1 Tek Rrota e Kuqe, Plazh.
Apartamenti eshte totalishte i investur dhe ka nje mobilim modern. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Plazhit, pjese e nje pallti te ri, me ashensor dhe administrim gjate gjithe vitit, gje qe e ben opsion ideal per banim apo per investim.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja ne bruto: 96m2
• Siperfaqja ne certifikate: 89.6m2
• 1 Dhomë ndenje+ kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• Kati: 7

Specifikime te tjera
• Ashensor
• Ballkon
• E mobiluar
• Kubaturë të rregullt
• Garderob (dhome e vecuar per mbajtjen e rrobave)
• Zona i ofron te gjitha fasilitetet per nje jetes komode

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET404
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 89
Sip. e brendshme 90 m2
Sip. Totale 96 m2
Kati 9