Përshkrimi i Pronës

Disponojme per shitje super Apartament 3+1+2 +2 Ballkone tek Rrota e Kuqe ne Plazh.
Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja neto: 123m2
• 1 Dhome ndenje
• 1 Kuzhine
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Kati:4

Specifikime te tjera
• 2 Ballkone
• Kubaturë të rregullt
• Zona i ofron te gjitha fasilitetet per nje jetes komode
• Mundesi shume e mir per banim dhe investim

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET219
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 468
Sip. e brendshme 123 m2
Sip. Totale 123 m2
Kati 4

Karakteristikat