Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Garsoniere me kuzhine te vecuar ne Plazh Hekurudha.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja: 45m2
•1 Dhome
•1 Kuzhine te vecuar
•1 Tualet
•Kati: 1

Specifikime te tjera:
•Ashensor
•Ne cmim jane te perfshira uji dhe dritat

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET213
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Website Views 247
Sip. Totale m2
Kati 1