Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 1+1 ne Plazh Iliria, Durres
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Plazhit, eshte totalisht i investuar, eshte pjese e kompleksit "Eka". Ky apartament ofron parkim dhe administrim gjate gjithe vitit.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 70m2
• Siperfaqja neto: 63m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 2

Specifikime te tjera:
•Administrim
•Ashensor
•Zone e qet per banim
•Parkim per residentet
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET356
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 118
Sip. e brendshme 63 m2
Sip. Totale 70 m2
Kati 2