Përshkrimi i Pronës

Apartamenti ofron mobilim bashkekohor dhe komod, ndodhet prane Hotel Florida ne Plazh Iliria.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe bruto: 87 m2
• Siperfaqe neto: 80 m2
• 1 Dhome ndenje
• Kuzhine te vecuar
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• Kati: 7

Specifikime te tjera:
• Ashensor
• Mobilim bashkekohor
• Pallat me administrim

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET191
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Website Views 47
Sip. e brendshme 80 m2
Sip. Totale 80 m2
Kati 7