Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 1+1 Me Pamje Deti, Plazh Iliria, Durres

Disponojme per shitje Apartament 1+1 me pamje deti, e cila eshte nje mundesi shume e mire per investim, per te kaluar pushimet prane bregdetit ose per te jetuar. Ky opsion eshte me ballkon, ndodhet ne katin e 4 me ashensor dhe administrim gjate gjithe vitit. Bejeni tuajin kete opsion...

Detaje mbi pronen
• Siperfaqja bruto: 58m2
• Siperfaqja neto: 52.20m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 4

Specifikime te tjera:
•Administrim
•Ashensor
•Zone e qet per banim
•Apartamenti eshte 50 metra larg detit
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET450
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 68
Sip. e brendshme 52 m2
Sip. Totale 58 m2
Kati 4