Përshkrimi i Pronës

Apartamenti eshte totalisht i investuar deri ne detaje, mobiluar se fundmi dhe eshte i gatshem per banim apo investim, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me administrim edhe ashensor.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 54.4m2
• Siperfaqja neto: 42.4m2
• 1 Dhome ndenje + kuzhine
• 1 Tualet
• Kati: 7

Specifikime te tjera:
• Pamje deti
• Apartamenti shitet i mobiluar
• Ashensor
• Administrim
• Zone e preferuar per pushime edhe banim
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET459
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 88
Sip. e brendshme 42 m2
Sip. Totale 54 m2
Kati 7