Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 1+1 me pamje deti, Golem, Durres

Apartamenti ndodhet vije e pare me detin. Afersia me detin e bëjnë këtë apartament një destinacion tërheqës për të jetuar ose për të kaluar pushime të mrekullueshme në bregdet. Ky opsion ka ballkon i cili mundeson pamje nga deti, te cilin e ben pamjen relaksuese dhe shume te deshiruar.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ashensor dhe administrim. Ky opsion eshte nje mundesi e shkelqyer per banim ose investim. Nxitoni ta beni te tuajin kete opsion.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja totale: 74m2
• Siperfaqja neto: 65m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 4

Specifikime te tjera:
•Ashensor
•Zone e preferuar per banim ose per te kaluar pushimet
•Pamje detit
•Ndricim natyral
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET455
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 31
Sip. e brendshme 65 m2
Sip. Totale 74 m2
Kati 4