Përshkrimi i Pronës

Apartamenti ndodhet nga krahu i shinave dhe eshte opsion ideal per banim apo investim, godina eshte e re me administrim gjate gjithe vitit.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 54m2
• Siperfaqja neto: 49m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•Kati: 4

Specifikime te tjera:
•Zone e qet per banim
•100 metra larg detit
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor
•Me ashensor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET449
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 67
Sip. e brendshme 49 m2
Sip. Totale 54 m2
Kati 4

Karakteristikat

Lift
View to Sea