Përshkrimi i Pronës

Qira, Apartament 3+1, Shkembi i Kavajes, Durres
Apartamenti ofron super mobilim bashkekohor, ka ndricim natyral, mobilim shume te mire dhe komod. Eshte nje opsion i pershtatshem per te jetuar, ndodhet ne nje pallat me ashensor dhe mirembajtje.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 120 m2
• Siperfaqja neto: 110 m2
• 1 Dhomë ndenjie+ kuzhine
• 3 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
•1 Ballkon
• Kati: 6

Specifikime te tjera
• Ndricim natyral
• Kubaturë e rregullt
• Zone shume e preferuar per banim
• I mobiluar
• Ashensor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET411
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 83
Sip. e brendshme 110 m2
Kati 6