Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 2+1,Prane Stadiumit, Durres!
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te mira per banim ne qytetin e Durresit, ka prane Shkollat, Spitalin, Parkun e lojerave, mundesi parkimi. Pallati eshte pa demtime nga temreti

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 92m2
• Siperfaqja neto: 84m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•2 Dhoma gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 5

Specifikime te tjera:
•Shitet i mobiluar
•Administrim
•Ashensor
•Zone e qet per banim
•I pa demtuar nga termeti
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET360
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 278
Sip. e brendshme 84 m2
Sip. Totale 92 m2
Kati 5