Përshkrimi i Pronës

Apartamenti ndodhet nga krahu i detit dhe eshte opsion ideal per banim apo investim, godina eshte e re me administrim gjate gjithe vitit.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 55.3m2
• Siperfaqja neto: 50.3m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 2

Specifikime te tjera:
•Administrim
•Ashensor
•Zone e qet per banim
•150 metra larg detit
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET340
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 77
Sip. e brendshme 55 m2
Sip. Totale 55 m2
Kati 2