Përshkrimi i Pronës

Apartamenti ndodhet ne vijen e pare me detin, me dalje direkt ne shetitoren e re te plazhit, ndertim i viteve te fundit me ashensor dhe mirembajtje gjate gjithe vitit, eshte nje mundesi ideale per investim apo per banim.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja: 105m2
• 1 Dhome ndenje+Kuzhine
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• Kati: 5

Specifikime te tjera:
• Mobilim te mire
• Ashensor
• Zone e preferuar per banim

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET278
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 155
Sip. e brendshme 95 m2
Sip. Totale 105 m2
Kati 5