Përshkrimi i Pronës

Apartamenti ndodhet ne vijen e pare me detin, me dalje direkt ne shetitoren e re te plazhit, ndertim i viteve te fundit me ashensor dhe mirembajtje gjate gjithe vitit, eshte nje mundesi ideale per investim apo per banim.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja: 61.5m2
• 1 Dhome ndenje+Kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Kati: 5

Specifikime te tjera:
• Mobilim te mire
• Ashensor
• Zone e preferuar per banim

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET276
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 162
Sip. e brendshme 55 m2
Sip. Totale 62 m2
Kati 5