Përshkrimi i Pronës

Shitet, apartament 2+1+2 me verande, ne Currila, Durres.
Super apartamenti me pamje të detit është një oaz i vërtetë i luksit dhe komoditetit, ku natyra me stilin e përpunuar e bëjnë një vend të pazëvendësueshëm për të jetuar përjetësinë. Dritat e diellit depertojne çdo hapësirë të apartamentit me një ndriçim të butë, duke reflektuar nëpër xhama dhe duke i dhënë atmosferës një ndjesi të qetë dhe të ngrohtë.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 159m2
• Siperfaqja neto: 73m2
• 1 Dhome ndenje
• 1 Kuzhine
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• Ballkon
• Verande
• Kati: 12

Specifikime te tjera:
• Mobilim modern
• Ndertim i ri
• Ashensor
• Zone e preferuar per banim
• Pamje deti nga te gjitha dhomat
• Mundesi shume e mir per investim

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET262
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Website Views 162
Sip. e brendshme 73 m2
Sip. Totale 159 m2
Kati 12