Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Apartament 2+1 ne Plazh Iliria

Apartamenti ofron super mobilim te mire, komod dhe me te gjitha kushtet. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Plazhit, nje mundesi shume e mire per banim.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe: 90m2
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Dhome ndenjie +kuzhine
• 1 Tualet
• Kati: 4

Specifikime te tjera:
• Ashensor
• Mobilim i mire
• Korridor te madh i cili ben ndarjen e dhomave
• Zone e preferuar per banim

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET261
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Website Views 71
Sip. Totale m2
Kati 4