Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 1+1 ne Plepa, Durres.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me kushte cilesore dhe komode. Ndodhet ne nje zone shume te mire per te jetuar. Ky opsion do te ishte ideal per banim ose investim.

Detaje mbi pronen:
•Siperfaqja bruto: 80m2
• siperfaqja neto: 70m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 4

Specifikime te tjera:
•Ashensor
•Kubature e rregullt
•Zone e preferuar per banim
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET243
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Website Views 66
Sip. e brendshme 70 m2
Sip. Totale 70 m2
Kati 4