Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 2+1+2 ne Plazh Hekurudha. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te plazhit, ideal per banim apo per investim.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 115m2
• Siperfaqja neto: 108m2
• Siperfaqja e verandes: 25m2
• 2 Dhoma ndenje
• 1 Kuzhine
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Kati:1 Banim

Specifikime te tjera
• 2 Ballkone
• 2 Veranda
• Kubaturë të rregullt
• Zona i ofron te gjitha fasilitetet per nje jetes komode
• Mundesi shume e mir per banim dhe investim


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET215
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Website Views 230
Sip. e brendshme 108 m2
Sip. Totale 108 m2
Kati 1