Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Apartament 3+1 tek Ish Rajoni, Durres. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe me ashensor.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja totale: 97m2
• 3 Dhoma gjumi
• 1 Dhomë ndenjie+ Kuzhine
• 1 Tualet
• Kati: 2

Specifikime te tjera:
• Ballkon
• Kubaturë e rregullt
• Zone shume e preferuar per banim
• Pa mobiluar
• Ashensor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET189
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 1
Website Views 103
Sip. Totale m2
Kati 2