Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira, Ambient Biznesi, Tek Bulevardi, Durres. Ambienti ndodhet ne katin e dyte ne bulevardin kryesor, me dritare nga bulevardi qe ofrojn mundesi te mire reklamini te biznesit gjithashtu aksesohet nga dy hyrje eshte shume e pershtatshe per ambiente si zyra te ndryshme, klinik dentare apo biznese te tjera.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja: 75m2
• Tualet
• Kati:2
• Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe lehtesishte te dallueshem
• Mund te jepet per qera afatgjate edhe si apartament i pa mobiluar.


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET132
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Website Views 115
Sip. Totale 0 m2

Karakteristikat

City Center