Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 2+1+2 prane Ish URT. Apartamenti eshte investuar totalisht, shitet i perfundur me dyer, dritare dhe hidrosanitare, te gjitha te reja gati, per t'u mobiluar.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe bruto: 100m2
• Siperfaqe neto: 86m2
• 1 Dhome ndenje
• 1 Kuzhine
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualet
• 1 Ballkon
• Kati: 4

Specifikime te tjera:
• Punime super cilesore
• Ashensor
• E pershtatshme per investim edhe jetes
• Zone e qete me mundesi parkimi
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET71
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Website Views 164
Sip. e brendshme 86 m2
Sip. Totale 86 m2
Kati 4