Përshkrimi i Pronës

Apartamenti jepet me qira prane Galaktikut. Ky apartament ofron nje mobilim te mire me te gjitha kushtet e nevojshme, ndodhet ne nje pallat me ashensor i cili ofron pamje deti dhe gjithashtu post parkimi..

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe: 90m2
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Dhome ndenjie +kuzhine
• 2 Tualete
• Kati: 7

Specifikime te tjera:
• Ashensor
• 2 Ballkone
• Mobilim i mire
• Ofron pamje nga deti
• Post parkimi

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET61
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Website Views 115
Sip. Totale m2