Përshkrimi i Pronës

Shitet, apartament 3+1 tek Pallati i Sportit. Apartamenti eshte ne nje pallat me ashensor, ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Ka hapesire te bollshme dhe kuzhine te vecuar nga dhoma e ndenjies.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe bruto: 121m2
• Siperfaqe neto:115,9 m2
• 1 Dhome ndenje
• 1 Kuzhine
• 3 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Kati: 3

Specifikime te tjera:
• Ashensor
• E pershtatshme per familje te medhaja
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET56
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 1
Website Views 82
Sip. e brendshme 115 m2
Sip. Totale 115 m2