Përshkrimi i Pronës

Ambient biznesi per shitje ne zonen e Plazhit.
Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te banuara dhe ne buze te rruges.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja: 53.8m2
• Tualet
• Kamera
•Kati: 0
•Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe te dallueshem


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET55
Lloji: Commercial
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Website Views 28
Sip. e brendshme 53.8 m2