Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 2+1+2 +Depo Ne Plazh Iliria, Durres.
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne plazh, ofrone mundesi parkimi per rezidentet.
Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe Bruto: 117m2
• Siperfaqe Neto: 104m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualet
• 1 Ballkon
• Kati: 5
• Me ashensor dhe Administrim gjate gjithe vitit

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET47
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Website Views 60
Sip. e brendshme 104 m2
Sip. Totale 104 m2
Kati 5