Përshkrimi i Pronës

Qira, Apartament 1+1, Plazh Iliria Apartamenti jepet i mobiluar dhe me te gjitha kushtet.
Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe Totale: 55m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkone
• Kati: 8

Cilesime te tjera:
• Ofron mobilim bashkekohor
• Ashensor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET43
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 46
Sip. e brendshme 55 m2
Sip. Totale 55 m2
Kati 8