Përshkrimi i Pronës

Garsonieria eshte totalisht e investuar deri ne detaje, e mobiluar se fundmi dhe e gatshme per banim apo investim, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me administrim edhe ashensor.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja neto: 37.2m2
• Siperfaqja bruto: 43.6m2
• 1 Dhome ndenje + kuzhine
• 1 Tualet
• Kati: 6

Specifikime te tjera:
• Pamje deti
• Apartamenti shitet i mobiluar
• Ashensor
• Administrim
• Zone e preferuar per pushime edhe banim
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET456
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 45
Sip. e brendshme 37 m2
Sip. Totale 44 m2
Kati 6