Përshkrimi i Pronës

Shitet, Ambient biznesi, Ish URT, Durres

Disponojme per shitje dyqan, ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte nje mundesi shume e mire per investim. Mund te perdoret lehetsisht per dyqan rrobash, kozmetik, aksesor, etj..eshte lehtesisht i identifikueshem.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja: 26.7m2 neto
• Tualet
• Kati:0
• Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe lehtesishte te dallueshem
• Dyqani momentalisht eshte i dhene me qira 200€

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET451
Lloji: Commercial
Statusi New
Tualetet 1
Website Views 129
Sip. e brendshme 27 m2
Sip. Totale 27 m2