Përshkrimi i Pronës

Disponojme per shitje 4 -Godina ne faze ndertimi, me mundesi pagese me keste!
Apartamenet jane pjese e nje projekti te ri ne zonen e Qerretit.
Kompleksi do te kete te gjitha facilitetet e nevojshme si bare, restorante, hotel dhe cdo gje te nevojshme per nje jetese komode.
Nje residence me 20 godina (2 kate nentoke te cilat do te perdoren per parkim dhe 4 kate banim) dhe 1 hotel exluziv, ndodhet vetem 250 metra larg me detin.
-Cmimet fillojne nga 1300 euro/m2
-Mundesi me keste: 30% kesti i pare, 30% kesti i dyte, 30% kesti i trete, 10% kesti i katert, me nje interval kohor per 6 muaj.
Tipologji 1+1 dhe 2+1

Godina A1:
Ka 13 apartamente per secilin kat te tipologjise 1+1,2+1!
Apartamentet 1+1:

Detajet:
• Siperfaqja bruto: 68.4
• Siperfaqja neto: 59.6
•1 Dhome ndenje + Kuzhine
•1 Dhome gjumi
• Tualet
• Katet 1-5

Apartamentet 2+1:
• Siperfaqja bruto: 84.6
• Siperfaqja neto:73.8
•1 Dhome ndenje + Kuzhine
•2 Dhoma gjumi
• Tualet
• Katet 1-5

Specifikime te tjera
• Ballkon
• Ashensor
• Kubaturë të rregullt

Per me teper informacione ose vizite ne prone, na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET445
Lloji: Apartment Block
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 26
Sip. e brendshme 60 m2
Sip. Totale 68 m2