Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 1+1+Garazhd,Tek Ish URT, Durres.

Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjie, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ashensor edhe administrim, gjithashtu bashke me apartamentin shitet edhe nji garazhd ne -1 per parkimin e nje makine.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 85m2
• Siperfaqja neto: 76m2
• Siperfaqja garazhdit: 15m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Kati:3

Specifikime te tjera:
• Zone e qet per banim
• Ashensor
• Administrim
• Bosh pa mobilim
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET441
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 56
Sip. Totale 85 m2
Kati 3