Përshkrimi i Pronës

Qira, Apartament 1+1, Plazh Iliria
Apartamenti jepet i mobiluar dhe me te gjitha kushtet.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe Totale: 70m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
•1 Korridor te madh qe ben ndarjen e dhomave
• Kati: 1


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET36
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Website Views 38
Sip. e brendshme 70 m2
Sip. Totale 70 m2
Kati 1