Përshkrimi i Pronës

Qira, Apartament 2+1, Shkembi i Kavajes, Durres
Apartamenti ofron mobilim shume te mire, ka ndricim natyral. Eshte nje opsion i pershtatshem per te jetuar, ndodhet ne nje pallat me ashensor dhe mirembajtje. Apartamenti eshte vije e pare me detin, te cilin e ben kete apartament terheqes dhe shume te deshiruar per te jetuar.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja neto: 94 m2
• 1 Dhomë ndenjie+ kuzhine
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• Ballkon
• Kati: 5

Specifikime te tjera
• Vije e pare me detin
• Ndricim natyral
• Kubaturë e rregullt
• Zone shume e preferuar per banim
• I mobiluar
• Ashensor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET412
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 61
Sip. e brendshme 94 m2
Kati 5