Përshkrimi i Pronës

Shitet, apartament 2+1, ne plazh Iliria, Durres . Apartamenti eshte bosh. Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe bruto: 85m2
• Siperfaqe neto: 76m2
• 1 dhome ndenje+kuzhine
• 2 dhome gjumi
• 1 tualet
• Kati: 6
• Me ashensor dhe administrim gjate gjithe vitit

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET25
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 61
Sip. e brendshme 76 m2
Sip. Totale 76 m2
Kati 6