Përshkrimi i Pronës

Shitet, apartament 1+1 te ish URT. Apartamenti shitet i mobiluar. Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe bruto: 85m2
• Siperfaqe neto: 76m2
• 1 dhome ndenje+kuzhine
• 1 dhome gjumi
• 1 tualet
• 1 ballkon
• Kati: 10
• Me ashensor dhe administrim gjate gjithe vitit

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET6
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 51
Sip. e brendshme 76 m2
Sip. Totale 76 m2
Kati 9

Karakteristikat

Police
Hospital