Përshkrimi i Pronës

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 55.93m2, 11.16m2 te perbashket Ndodhet ne kati 0 te nderteses. Ndertimi i kesaj ndertese sapo ka filluar dhe momentalisht ndodhen ne katin 0 te ndertimit, e gjithe ndertesa pritet te mbaroje brenda Dhjetorit 2025 ku dhe do te dorzohen celesat.
Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenjie, 1 tualet .

Ofrohet dhe nje mundesi e mire pagese me keste pas cdo faze qe perfundohet ndertimi:

MENYRA E PAGESES
- 40% MOMENTI LIDHJES SE KONTRATES
- 30% PERFUNDIMI KARABINASE
- 20% FILLIMI SUVATIMEVE
- 10% MARRJA E ÇELESAVE

Ndertesa e re është një kompleks banimi modern që po ndërtohet me kujdes në një vendndodhje shumë të favorshme. Ajo ndodhet vetëm 350 metra larg bregdetit, duke ofruar një kombinim të shkëlqyer të natyrës dhe mundësisë për të shijuar bukurinë e detit.

Pozicionuar në një rruge kryesore, ky kompleks banimi do të jetë i lehtësisë së qasjes nga transporti publik dhe i përshtatshëm për jetesën e qytetit. Ndërtesa është projektuar me një arkitekturë moderne dhe elegante, duke pasuar tendencat më të fundit në fushën e ndërtimit.

Ndërtesa përbëhet nga apartamente banimi, me një strukturë të plotësisht rezidenciale. Apartamentet janë të diversifikuara në dimensione dhe kategoria, duke ofruar zgjedhje të shumta për nevojat dhe preferencat e të interesuarve.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET313
Lloji: Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Website Views 149
Sip. e brendshme 56 m2
Sip. Totale 71 m2