Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 2+1+2+ Garazhd, Tek Shkolla Eftali Koci, Durres

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 92m2
• Siperfaqja neto: 81.11m2
• Siperfaqja e Garazhdit: 17m2
• 1 Dhome ndenje+Kuzhine
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• Kati: 6

Specifikime te tjera:
• Ashensor
• Garazhd
• Pallat me administrim dhe mirembajtje
• Zone e preferuar per banim

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET267
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 123
Sip. e brendshme 81 m2
Sip. Totale 81 m2
Kati 6