Përshkrimi i Pronës

SHITET, APARTAMENT 1+1+GARAZHD, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES
Apartamenti ndodhet vije e pare me detin, me orientim lindje,ne katin e pare banim, me administrim dhe mirembajtje gjate gjithe vitit. Apartamenti gjithashtu ka te perfshire ne cmim edhe garazhdin i cili ka nje siperfaqe prej 32m2 ne certifikate. Ky opsion eshte nje mundesi shume e mir per banim ose investim.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 74m2
• Siperfaqja neto: 64m2
• Siperfaqe e garazhit: 32m2
• 1 Dhome ndenjie+kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Kati: 1

Specifikime te tjera:
• Administrim gjat gjithe vitit
• Ashensor
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor
• Vije e par me detin
• Nje mundesi e shkelqyer investimi por edhe nje opsion ideal per shtepi pushimi, zona i ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode...

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET265
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Website Views 67
Sip. e brendshme 64 m2
Sip. Totale 64 m2
Kati 1