Përshkrimi i Pronës

Apratamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i gatshem per banim nje mundesi e shkelqyer per investim ose banim.

Detaje mbi pronen:
•Siperfaqja totale: 65m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 3

Specifikime te tjera:
•I mobiluar
•Ashensor
•Kubature e rregullt
•Zone e qet per banim
•Vend parkim
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET264
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Website Views 120
Sip. e brendshme 57 m2
Sip. Totale 57 m2
Kati 3