Përshkrimi i Pronës

Qira, Apartament 1+1, Plazh Hekurudha, Durres

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja: 55m2
• 1 Dhome gjumi
• 1 Dhomë ndenjie +kuzhine
• 1 Tualet
• 1 ballkon
• Kati: 5

Specifikime te tjera:
• Ashensor dhe administrim gjithe vitin
• Kubaturë e rregullt
• 200 metra larg detit
• Ne cmim jane te perfshira uji+drita dhe interenet

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET212
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Website Views 250
Sip. Totale 0 m2
Kati 5