Përshkrimi i Pronës

SHITET AMBIENT BIZNESI TE RRUGA ALEKSANDER GOGA!
Ambienti ndodhet ne rruges kryesore.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja: 51m2
• Tualet
• Kati:0
• Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe lehtesishte te dallueshem
• Ambienti mund te perdoret lehetsisht per bar-kafe, etj.
• Ambienti momentalisht eshte i dhene me qira 680€

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET211
Lloji: Shop
Statusi New
Website Views 242
Sip. e brendshme 51 m2

Karakteristikat

Police
Hospital
School