Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Apartament 2+1, tek Vila e Zogut. Apartamenti ka nje mobilim te mire, komod dhe ofron pamje deti.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja totale: 67m2
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Dhomë ndenjie+ Kuzhine
• 1 Tualet
• Kati: 3

Specifikime te tjera:
• Ballkon
• Kubaturë e rregullt
• Zone shume e preferuar per banim
• Mobilim te mire
• Ashensor
• Pamje deti


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET195
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Website Views 88
Sip. Totale 0 m2
Kati 3